همیار پزشک نرم افزار با پردازش ابری مطب کلینیک و درمانگاه

مجموعه نرم‌افزارهای همیار پزشک جی ایکس ترا (gxtera ) توجه داشته باشید این اطلاعات بسیار قدیمی و فاقد ارزش در مورد کارهای ما می باشد

مجموعه نرم‌افزارهای تحت پلتفرم‌های وب، کامپیوترهای شخصی ( ویندوز و مک )، و موبایل ( آی‌او‌اس و اندروید )

مجموعه‌ای از بهترین‌ها برای پزشکان و برای نهادهایی مانند مطب ، کلینیک و درمانگاه

اولین و تنها مجموعه نرم‌افزارهای پزشکی با پردازش ابری در ایران

اولین نرم افزارهای با پردازش ابری برای پزشکان کلینیک و درمانگاه

نرم‌افزارهایی باقابلیت اجرا در سیستم‌های پردازش ابری

همیار پزشک یک پروژه ای بر پایه ارتقا و بروزرسانی است و دارای نسخه بندی است که در هر نسخه از آن از امکانات جدید و کاربردی در آن رونمایی می شود و همچنین اشکالات آن برطرف می شود .

در حال حاضر نسخه ی 5 نرم افزار ارائه می شود که این نسخه با اینترنت کار می کند یعنی به عبارتی دستگاه های مختلف با شبکه ای که همان شبکه وسیع اینترنت است با یکدیگر شبکه می شوند و با هم در ارتباط هستند و همچنین شرکت دارای سرورهای قدرتمندی است که این سرورها نیز با این شبکه (فضای ابری) در ارتباط هستند.البته قابل‌ذکر است که شرکت ما می‌تواند بدون اینترنت نیز این نرم‌افزارها را به هم شبکه کند ولی فعلاً شرکت از این کار امتناع می‌کند.

سیستم نوبت دهی مطب کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان

سیستم نوبت‌دهی در مجموعه نرم‌افزارهای همیار پزشک

با توجه به اینکه سیستم‌های نوبت‌دهی در ایران در سال 94 بسیار ضعیف و حتی آزاردهنده برای بیماران بود تحقیقات برای ساخت یک سیستم نوبت‌دهی کاربردی و جذاب از آن زمان توسط شرکت ما شروع شد.

هرچند این سیستم نوبت‌دهی تا آنچه که شرکت می‌خواست و می‌خواهد بسازد راه درازی دارد ولی بااین‌حال در نسخه‌ی کنونی نیز این سیستم نوبت‌دهی دارای امکانات فوق‌العاده و جذاب است.

برای گرفتن نوبت بیماران باید در سایت شما (که در مجموعه نرم‌افزار همیار پزشک ارائه می‌دهد) ثبت‌نام کنند و برای خود پرونده بسازند و این یعنی پرونده‌سازی بیمار برای خود است که این وب‌سایت یا برنامه تحت وب به نرم‌افزار و برنامه‌های موبایل شما متصل و شبکه شده است.

ما برای آنکه پزشکان به‌راحتی بتوانند آدرس سیستم نوبت‌دهی خود را به بیماران بدهند پیشنهاد می‌کنیم که دو آدرس دامنه داشته باشند یکی به نام پزشک ( یا کلینیک ، درمانگاه ) و دیگری شماره تلفن شما که به‌صورت دامنه‌ی دات‌آی‌آر ثبت شود.

امکان آن وجود دارد که سیستم نوبت‌دهی به درگاه بانک وصل شود و همچنین بیماران برای گرفتن نوبت هر هزینه‌ای که پزشک می‌خواهد پرداخت کنند و هم این امکان وجود دارد که بیماران بدون پرداخت پول نوبت خود را ثبت کنند.

تمام تنظیمات سیستم نوبت دهی و همچنین لیست نوبت بیماران و پرونده هایی که به صورت آنلاین ساختند در برنامه های موبایل و نرم افزارهای ارائه شده وجود دارد و شما به راحتی به آن ها دسترسی خواهید داشت .

پشتیبانی سیستم نوبت‌دهی صد ‌د‌ر صد با شرکت است که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

امکان نوبت‌دهی بر اساس خدمات مختلف کلینیک‌ها همراه با اعمال هزینه‌ی و وقت آن مانند نوبت‌دهی برای خدمات مختلف کلینیک دندانپزشکی وجود دارد .

امکان نوبت‌دهی بر اساس زمان و اعمال هزینه‌ی آن توسط سیستم مانند نوبت‌دهی برای مشاوره وجود دارد.

اطلاعات بیشتر

طراحی وب سایت پزشکان مطب کلینیک و درمانگاه

سیستم تحت وب در مجموعه نرم‌افزارهای همیار پزشک

وب‌سایتی که در مجموعه نرم‌افزارهای همیار پزشک ارائه می‌شود درواقع یک برنامه‌ی تحت وب است که نسخه‌ی موبایل نیز دارد که به نرم‌افزار و برنامه‌های موبایل ارائه‌شده در این مجموعه، شبکه شده است. این وب‌سایت، برای پزشکان به‌صورت اختصاصی طراحی‌شده است و طراحی، امکانات و قابلیت‌های آن با گذر زمان ارتقاء خواهد یافت.

برای آن هایی که می گویند وب سایت دارند در واقع یک سیستم تحت وب یا یک آدرس که به صورت شماره تماس آن ها همراه با دات آی آر می باشد به آن ها تحویل داده می شود که می توانند لینک آن را در وب سایت خود قرار دهند

فرم شرح مختصر بیماری در همیار پزشک

تشکیل پرونده به‌صورت آنلاین توسط خود بیمار

نرم‌افزار هميار پزشک طوري طراحی‌شده که بیماران باید قبل از ثبت نوبت خود، در وب‌سایت شخصی پزشک در صفحه‌ی ثبت‌نام اطلاعات خود را وارد نمایند که بعد از واردکردن اطلاعات، سیستم به‌صورت خودکار به آن‌ها شماره پرونده خواهد داد و برای آن‌ها به‌صورت آنلاین تشکیل پرونده می‌دهد که این اطلاعات واردشده همان اطلاعاتی است که بیماران درگذشته بعد از ورود به مطب آن را در اختیار منشی پزشک قرار می‌دادند تا او بتواند آن را وارد نرم‌افزار مطب کند.

نرم افزار پزشکان ، مطب کلینیک و درمانگاه

وقتی واردکردن اطلاعات بیمار آن‌هم در زمان مناسب (زمان قبل از ورود به مطب در منزل) به خود بیماران واگذار شود، آن‌ها آن را به بهترین وجه ممکن انجام می‌دهند. مثلاً اگر بیماری که در تهران سکونت دارد به منشی بگوید که آدرسش را در نرم‌افزار وارد کند منشی فقط می‌نویسد «تهران» که ما نیز به خاطر مشکلاتی که منشی (دستیار پزشک) در مطب دارد پیشنهاد می‌دهیم اطلاعات را کامل وارد نکند ولی اگر این کار را به خود بیمار بسپاریم، بیمار حتی پلاک منزل و طبقه‌ی آن را نیز در آدرس خود می‌نویسد.

نرم افزار برای کلینیک دندانپزشکی و جراح زیبایی بینی

تکمیل فرم شرح مختصر بیماری به‌صورت آنلاین

همچنین در نرم‌افزار بعد از ثبت‌نام غیر از گرفتن نوبت، بیمار می‌تواند در مورد بیماری خود توضیح دهید (فرم شرح مختصر بیماری تکمیل نماید) که این یعنی پرونده‌سازی بیمار برای خود که باعث می‌شود کاری که پزشک با نرم‌افزارهای قدیمی انجام می‌داد خود بیمار انجام دهد که با انجام این کار پرونده‌سازی برای بیمار به راحت‌ترین حالت خود می‌رسد. پزشک بعد از ورود به نرم‌افزار مطب که به وب‌سایت شخصی خود وصل است می‌تواند پرونده‌ای که بیمار از طریق وب‌سایت خود، به‌صورت آنلاین ساخته را ببیند.

نرم افزار مطب کلینیک درمانگاه بیمارستان سیستم نوبت دهی آنلاین

فرم شرح مختصر درواقع برای سرعت بخشیدن به کار پزشک است چون در حال حاضر پزشکان، در زمان ویزیت کردن بیمار به جهت آنکه سؤالات ضروری را از بیمار بپرسند زمان زیادی را صرف بیمار خود می‌کنند که بیش از 95 درصد این سؤالات تکراری هستند که درگذشته ابزارهایی وجود نداشت که پزشکان مجبور نباشند این سؤالات تکراری را از بیمار بپرسند که این سؤالات می‌تواند در فرم شرح مختصر بیماری قرار گیرند و این فرم، توسط بیمار به‌صورت آنلاین قبل از ورود او به مطب تکمیل شود.

دسترسی به تمام امکانات نرم‌افزار و حتی تنظیمات سیستم نوبت‌دهی و لیست نوبت‌ها با موبایل

برنامه ی موبایل اندروید و آیفون برای پزشکان مطب کلینیک

بدون نیاز به وجود کامپیوتر و فقط با موبایل، پزشک می‌تواند از تمام امکانات نرم‌افزار همیار پزشک بهره ببرد که درواقع این نرم‌افزارها درحال‌توسعه پیدا کردن برای استفاده شخصی برای خود پزشک است نه برای مطب او که پزشک بتواند در تمام طول عمر اطلاعات و پرونده‌های بیماران خود را مدیریت کند و از خیلی از امکاناتی که پیوسته با گذر زمان در به‌روزرسانی‌ها و ارتقاء نرم‌افزار برای پزشکان توسط شرکت ما ارائه می‌شود بهره ببرد.

ارتباط وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی

وب سایت پزشکان کلینیک و درمانگاه بیمارستان

باید این را بدانید که وب‌سایت‌های عمومی و برنامه‌هایی که به معرفی پزشکان می‌پردازند درواقع نقش شبکه‌های اجتماعی رادارند که باید در جهت بالا بردن بازدید وب‌سایت شما مورداستفاده قرار گیرند که وب‌سایتی که بروز باشد (که در حال حاضر وب‌سایت‌های بروز را با عنوان برنامه‌های تحت وب می‌شناسیم)، شناسنامه‌ی شما در فضای مجازی است که این روزها فضای مجازی نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کند.

در مقابل این جمله پزشکان که می‌گویند «چون ما در وب‌سایت‌های عمومی سیستم نوبت‌دهی داریم و وب‌سایت هم داریم که به آن لینک داده‌شده» باید بگوییم که برخی از دلایل شرکت ما برای ساخت سیستم نوبت‌دهی مخصوص وب‌سایت شخصی پزشک (برنامه تحت وب برای پزشک که همیشه بروز است)، استقبال از پرونده‌سازی به‌صورت آنلاین توسط خود بیمار و محبوب شدن وب‌سایت شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل به جهت بازدید بالای وب‌سایت شما (که همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر بهترین راه آشنایی بیمار با پزشک خود از طریق وب‌سایت شخصی پزشک است و این خود به‌تنهایی همراه بااینکه برای شما کلاس کاری خواهد داشت باعث درآمدزایی برای شما نیز خواهد شد)، ارائه آمارگیری‌های دقیق و غیره است.

به‌روزرسانی و ارتقا در مجموعه نرم‌افزارهای همیار پزشک

بروزرسانی نرم افزار همیار پزشک نرم افزار مطب کلینیک و درمانگاه

در زمان ارائه نسخه‌ی 6 نرم‌افزار، تمام تخفیف‌های نرم‌افزار برداشته می‌شوند و قیمت نرم‌افزار به حداکثر قیمت خود خواهد رسید ولی برای آنکه پزشکان معمولی نیز بتوانند در آینده از خدمات نرم‌افزاری شرکت ما بهره‌مند شوند، مجموعه نرم‌افزارهای همیار پزشک که در حال حاضر به‌صورت یک بسته‌ی نرم‌افزاری کامل ارائه می‌شود، در زمان ارائه نسخه‌ی 6 به چندین بسته‌ی نرم‌افزاری کوچک با خدمات محدودتر ارائه خواهد شد. دلیل اصلی افزایش قیمت ما و برداشتن تمام تخفیف‌ها این است که اگر تمام پزشکان از این مجموعه نرم‌افزار استقبال کنند ما نیز می‌توانیم آن را با کمترین هزینه ممکن در اختیار پزشکان قرار دهیم و همچنین خدمات بهتری ارائه دهیم ولی متأسفانه ما اخیراً به این نتیجه رسیده‌ایم که حتی اگر ما این مجموعه را با کمترین هزینه نیز در اختیار پزشکان قرار دهیم باز نیز فقط برخی پزشکان (پزشکانی که برای کار همراه بازندگی خود، ارزش قائل‌اند و خودشان را لایق داشتن بهترین‌ها می‌دادند) از کارهای ما استقبال می‌کنند که این پزشکان آن‌قدر تخفیف و قیمت برایشان مهم نیست و ما نیز اگر بازارمان هرچقدر محدودتر شود امکان پشتیبانی کارهایمان با کمترین هزینه برایمان سخت‌تر خواهد شد.